Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Все проблемы со стартером


  • Please log in to reply
449 replies to this topic

#441 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 14 лютий 2014 - 15:23

Тааак, реле стартера поставив, за перших пару запусків "клаців" не наблюдалось, але все той самий "скрегот" з-під капоту перші пару секунд після запуску присутній.
За "свіжість" бендикса зрозумів. І як я зрозумів, то ззовні ідентифікувати знос бендикса в принципі неможливо? Там він якщо ламається, то всередині?
Спробую ввечері зняти і розібрати стартер, і по ходу діла вже подивлюсь, що потрібно замінити (можливо ще щось), і тоді вже поїду куплю і буду ставити на місце.
Так як розбирати стартер буду вперше, тому не знаю чи все получиться і на скільки швидко, але як доїду додому, то відпишусь.

#442 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 14 лютий 2014 - 17:24

Шестерню бендикса,как и маховика осмотреть можно и чисто внешне, но у бендикса есть еще внутренние шлицы,которые скользят по валу якоря стартера(в пазах нарезных),вот их износ без снятия бендикса неопределиш.

#443 Confuciy

Confuciy

    Прохожий


  • Пользователи
  • 1 Повідомлень:
  • Реєстрація 16-квітень 11

Відправлено 14 лютий 2014 - 23:09

Привет всем!
Подскажите---всё работало!Резко вся электрика отказала!Поменял контактную группу--ни чего,машина не заводится, попробовал отдельно проводом стартера дотронуться до +--машина завелась, а свет,стеклоочистители нет
--проверил блок предохранителей -как бы всё стоит на месте и предыки нормальные? Подскажите куда лесть?????

#444 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 15 лютий 2014 - 00:52

Шестерню бендикса,как и маховика осмотреть можно и чисто внешне, но у бендикса есть еще внутренние шлицы,которые скользят по валу якоря стартера(в пазах нарезных),вот их износ без снятия бендикса неопределиш.


Зняв я стартер, розібрав, оглянув зовнішньо, а так як ніколи до цього не мав досвіду з цим, то подзвонив знайомим і в телефонному режимі перевіряв щітки, втулки, кільце стоп стартера, бендикс.
Зубці бендикса у хорошому стані, сам бендикс ходить без проблем, зубці "як по маслу", без зайвих шумів, тому цей варіант відпав. (можливо хибно, це вже виясниться в процесі експлуатації).
Потім відразу кинулись в очі щітки які не рівномірно були "використані", кільце стоп стартера було лопнувше на 2 частини, і відповідно "задня" втуплка біля цього ж кільця також було "розбита". Поїхав бігом купив все це, віддав 35 грн. Не буду багато розписувати, але так як ніколи не ставив втулки, то з першого разу ця втулка у мене трісла і відлетів кусочок, хоча й плавно пробував через дерев'яшку її забити. Потім банально загубив у гаражі кільце стоп стартера:-) . І за браку досвіду не знав перший раз, як ставити щітки так, щоб вони не заважали ні якорю зайти на місце, ні кільцю тому, щоб його поставити також на місце. У процесі вивчення умудрився порвати 2 щітки, і це вже коли вони стояли на місці.
Так як було пізно, був лише 1 магазин який працював цілодобово. Вирішив бігом їхати туди, і сподіватись що там все це куплю знову. Все це купив, віддав стільки ж, але візуально було видно (і на дотик також), що і кільце, і щітки і втулки були на порядок вищої якості (не знаю як так, але так здалось мені, навіть упаковочки були інші).
З другого разу все поставив, підігнав втулочки, кільце, щітки, перевірив стартер - крутить, крутить доволі добре.
Поставив на машинку - завівся, із таким приємним "післяжужанням". Тобто коли пустив ключ, а воно ще так ніжно і приємно жужить можливо з секунду. Вже без клаців і зайвих скреготів.
І ось недавно тільки приїхав додому.

Не знаю чи причина була у щітках, кільці та втулці, але до бендикса не ліз, поки все добре.
Авжеж жаль, що не з першого разу все вийшло, був нереально злий, але я радий, що взагалі вийшло, і виявляється не так все страшно, можна і самому маючи час, все зробити.

Дякую усім хто підказував. Сподіваюсь у цій темі, по цьому ж питанню більше писати не буду:)

#445 kotiko

kotiko

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 112 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-листопад 12
  • Авто:Пепеллац

Відправлено 15 лютий 2014 - 06:07

Привет всем!
Подскажите---всё работало!Резко вся электрика отказала!Поменял контактную группу--ни чего,машина не заводится, попробовал отдельно проводом стартера дотронуться до +--машина завелась, а свет,стеклоочистители нет
--проверил блок предохранителей -как бы всё стоит на месте и предыки нормальные? Подскажите куда лесть?????


Вот сюда посмотри.
ЗображенняЗображення

#446 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 25 березень 2014 - 13:41

Покатався я трохи часу, все рівно на гарячу починає клацати.
Щітки нові, втулки нові, кільце стоп стартера нове, бендикс робочий, втягуюче нове: ще раз чистив п'ятки, підставляв невеличкі шайбочки, все рівно так і клацає.
Одні кажуть - слабеньке втягуюче, а не факт що візьмеш нове ще раз і попадеться хороше. Тобто так "не повезло". Інші кажуть можливо зубчики бендикса не з першого разу входять у зубчики маховика і тому так клацає.
Пробував перевіряти так: сидить товариш пробує заводити, і як тільки клацає замість запуску - він ключ тримає. Тоді я легенько стукаю по втягуючому і авто заводиться. Так сказали можна впевнитись у тому що втягуюче "слабеньке".

Що дійсно можливо просто попав на таке втягуюче і це ніяк не лічиться? я вже думав можливо "вилка" барахлить чи ще щось? Просто не знаю до чого дивитись, бо навіть при коротких поїздках по місту, на гарячу воно через раз клацає.

#447 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 26 березень 2014 - 10:27

На бендиксе есть пружина(лопнула,ослабла?), зачистить контакты внутри втягивающего, ,,масса,, на двигатель(провод возле кпп) нормальная? Когда ,,клацает,, ,стартер крутится?

#448 AnDruWa

AnDruWa

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 308 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-березень 11

Відправлено 09 квітень 2014 - 00:33

Та ні, скільки разів знімав стартер, пружинка на бендиксі ціла, здається не ослабла, контакти на втягуючому (навіть на новому) зачищав вже 2 рази, останній раз спробував підкласти під болти-п'ятачки маленькі шайбочки, думав можливо це допоможе.. нуль. Маса на двигун також хороша. Коли клацає стартер не крутиться. Провернув ключ - клац і тиша, треба або ще разок-другий пустити і провернути ключ, або постукати по втягуючому(

#449 SUP-2101

SUP-2101

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 147 Повідомлень:
  • Реєстрація 26-травень 07
  • Авто:VW Transporter T3

Відправлено 09 квітень 2014 - 11:04

Подключите контрольку между масой и клемами. Клацайте ключем. Нужно смотреть приходит ли + до и после втягивающего. Может какой силовой провод сломан понад самим наконечником.
Не мешай машине работать!

#450 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 09 квітень 2014 - 17:53

Возможно замыкает плюсовой провод,который идет от втягивающего на обмотку стартера- в месте входа в статор,там резиновая втулка(возможно ее разрушение) -это как вариант.




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика