Перейти до вмісту

Друзі. Проект буде закрито в кінці 2024 року. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні!

Фотографія
- - - - -

Все вопросы о сварке кузова


  • Please log in to reply
492 replies to this topic

#421 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 21 лютий 2016 - 19:16

Сообщение от Zir Зображення У некоторых людей при поддомкрачивании с одной стороны двери перестают открываться.


Я думал один буду... :multi: У меня не перекашивался кузов, вовсе, только скручивался и то на классной яме, чуть чуть. Потому что я не ставлю заводские штампы. Наружные борта у меня сталь Ст3 2 мм,фальш борт стандартный. Полы гнул сам 0.8 кп Усилители Ст 3 пишу потому что, как то совсем недавно говорил с мастером, хорошо делает, но он сказал что ему по...р сделает из чего есть. :bk: Потому спрашиваю осторожно.

Повідомлення відредагував ANGEL: 22 лютий 2016 - 09:05


#422 spiker

spiker

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 576 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-серпень 11

Відправлено 01 березень 2016 - 20:30

хто підкаже яка вартість заміни одної деталі? Порога крила частин дна .

Повідомлення відредагував spiker: 01 березень 2016 - 20:43


#423 ZTVR

ZTVR

    Новичок


  • Пользователи
  • 133 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-січень 09
  • Авто:2106

Відправлено 16 серпень 2016 - 08:15

скажіть будьласка, задній фартух треба міняти цілим, чи можна взяти тільки низ що під бампером замінити?
Красая копеечка "ALEX"

#424 spiker

spiker

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 576 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-серпень 11

Відправлено 16 серпень 2016 - 08:51

ZTVR, якщо майстер добре зварить в стик можна тільки низ

#425 ZTVR

ZTVR

    Новичок


  • Пользователи
  • 133 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-січень 09
  • Авто:2106

Відправлено 16 серпень 2016 - 10:49

ще питання, дверка 2101 і 2106 однакова? теж саме про шубу дверки (фільонка) вони однакові?
Красая копеечка "ALEX"

#426 spiker

spiker

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 576 Повідомлень:
  • Реєстрація 07-серпень 11

Відправлено 16 серпень 2016 - 11:41

ZTVR, двері різні в 06 фонарік і кріалення ручки внутрішньої інше ніж в 01 . шуби теперешні разнабой порівнняні до вигинів крила так само 01 двері трошки відрізняються відносно 06 і 03 крила . Але ставити можна потім шпаклівка виправить бо без неї там ніяк

#427 Папинька

Папинька

    Одноклубник


  • Неактивированные
  • 716 Повідомлень:
  • Реєстрація 23-лютий 12

Відправлено 16 серпень 2016 - 12:50

ZTVR, неодноразово ставив двері 2106 на 2101. Інколи виходило без доробок.

#428 ZTVR

ZTVR

    Новичок


  • Пользователи
  • 133 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-січень 09
  • Авто:2106

Відправлено 17 серпень 2016 - 08:09

ще питання, є дверка і вона погнила з внутрішньої сторони по куткам де завальцовується шуба, сама шуба дуже добра бо її хтось міняв раніше а в кутках пічаль і дирки. Як вірно тут поступити бо зрізати шубу я нехочу щоб відремонтувати внутрішню сторону?
Красая копеечка "ALEX"

#429 Andriy1352

Andriy1352

    Модератор


  • Модераторы
  • 17 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-травень 13
  • Авто:VAZ 2103? 2.0 16v Stroker буде

Відправлено 17 серпень 2016 - 18:24

ZTVR, є ще такий нюанс. Якщо в машині варився кузов, зокрема крила і замінювались фільонки, то двері з іншої машини не підійдуть. Як з 2101 так і з 2103(06).
Головне не машина, а водій!

#430 ZTVR

ZTVR

    Новичок


  • Пользователи
  • 133 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-січень 09
  • Авто:2106

Відправлено 18 серпень 2016 - 08:01

Andriy1352, задні крила мої, по переднім уточню чи не переварювалися, одну дверку можна спасти в мене ремонтом а інша вже розслоїлася і прийдеться міняти точно.
Красая копеечка "ALEX"

#431 ZTVR

ZTVR

    Новичок


  • Пользователи
  • 133 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-січень 09
  • Авто:2106

Відправлено 30 серпень 2016 - 22:21

Стало питання переварити передню стойку, купив нову, поставив перед собою, дивлюся і плачу, яке убожество випускають, трубка під ось прихвачена якимись соплями і як на мене кривувато бо з одного боку до краю більша відстань а з іншого менша. Підскажіть як там має бути розташована трубка-втулка болта верхнього ричага?
Красая копеечка "ALEX"

#432 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 30 серпень 2016 - 23:04

Стало питання переварити передню стойку, купив нову, поставив перед собою, дивлюся і плачу, яке убожество випускають, трубка під ось прихвачена якимись соплями і як на мене кривувато бо з одного боку до краю більша відстань а з іншого менша. Підскажіть як там має бути розташована трубка-втулка болта верхнього ричага?

Мае все стояти правильно! :multi: Ліпше мати кондуктор для того. Бо я якось поставив на віру про якість, и добре що не прихватив, а так поспішав що ледве стримався.

#433 ZTVR

ZTVR

    Новичок


  • Пользователи
  • 133 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-січень 09
  • Авто:2106

Відправлено 31 серпень 2016 - 08:45

Зображення
так має трубка (втулка) болта верхнього ричага стояти?
Красая копеечка "ALEX"

#434 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 31 серпень 2016 - 11:54

так має трубка (втулка) болта верхнього ричага стояти?

Дохле кріплення? Можно підварити як що є сумніви. Мене зазвичай інтересує геометрія. Кут під яким будуть стояти важелі.

#435 ZTVR

ZTVR

    Новичок


  • Пользователи
  • 133 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-січень 09
  • Авто:2106

Відправлено 31 серпень 2016 - 15:54

БАККАРА, мене цікавить саме геометрія цього важеля, як має вірно розташовуватися втулка в стакані? є якісь розміри того стакану щоб по них виставити все?
Красая копеечка "ALEX"

#436 БАККАРА

БАККАРА

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 993 Повідомлень:
  • Реєстрація 09-квітень 10

Відправлено 31 серпень 2016 - 17:17

БАККАРА, мене цікавить саме геометрія цього важеля, як має вірно розташовуватися втулка в стакані? є якісь розміри того стакану щоб по них виставити все?

Це питання я вирішував копіюванням розмірів взірця, бо тоді ще не мав лазарних вимірювачів, як і тепер.
Я за допомогою нижньої балки, на її базі створив кондуктор, на існуючій геометрії контрольних точок, по ньому і орієнтувався. Кондуктор був зварений з труб, кутників. Прикручувався до балки, жорстко, і вже до нього через петли кріпив стійку. Як раз через трубку верхнього важеля. Ще був конус під отвір знизу де пружина. Вся та зараза була розбірною, для зручності одягу на нижню вісь важеля.

#437 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 16 вересень 2016 - 09:20

В общем, планируется поварка.
В планах было поварить пороги, ремвставки передних крыльев, и с одной стороны ремвставка нижнего угла лобового стекла.
После поездки к кузовщику выяснилось:
1. Пороги, поддомкратники под замену
2. Усилители порогов ориентировочно местами, покажет после вскрытия.
3. Ремвставки лобового не надо. Вырежет и поставит там латку.
4. По крыльям сказал менять оба крыла, потому что есть ржавчина на стыке крыла с кузовом (покажу на фотке), и там под ржавчиной дыры.
5. Ну и раз менять крылья то поменять передний фартух с очками, или как оно там называется? Потому что во первых битое оно не раз там, во вторых ржавчина, в третьих он кооперативный какой то, и в копейках типа должен быть не такой. (как я знаю этот вариант возможен, потмоу как варил когдато тесть еще в условиях тотального дефицита).
Сейчас дам фотки, и потом по задаю вопросы.
Спойлер Фотки

В общем, на первой картинке состояние низа крыла. Завтыкал с другой стороны сфотать, но там состояние печальнее, но как по мне можно обойтись ремвставками.
На второй картинке, после зачистки мест ржавчины стыка крыла и кузова . дыр не обнаружил. отверткой там потыкал, молотком постучал, дыр нету.
На третье картинке таки дыра в нижнем углу лобового.
Таки вопрос:
1. Почему мастер сказал менять крылья? Чтобы денег больше срубить? Или чтобы не мучится с ремвставками? Или и то и другое?
2. Если таки буду менять передний фартук с очками, может действительно уже одним махом и крылья поменять? Кроме того, когда снимутся крылья, может там еще что-то обнаружится, чего не увидим при установке ремвставок, и через время опять придется туда лезть.

Добавлено через 15 минут
А и да, еще такой вопрос. Товарищь вот недавно варился, так он перед поваркой завез кузовщину в Вышгород, ему там сделали цинкование метала, в ваннах, все дела и т.д.
Весь передок (крылья, брызговики, передняя панель, телевизор, и т.д. в общем полностью весь передок) обошелся ему в 1000грн. Есть смысл в этом мероприятии?

Повідомлення відредагував djurka: 16 вересень 2016 - 09:10

Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg

#438 Creativ4eg

Creativ4eg

    Администратор


  • Администраторы
  • 13 833 Повідомлень:
  • Реєстрація 24-липень 12
  • Авто:ВАЗ 21063i

Відправлено 16 вересень 2016 - 10:29

А и да, еще такой вопрос. Товарищь вот недавно варился, так он перед поваркой завез кузовщину в Вышгород, ему там сделали цинкование метала, в ваннах, все дела и т.д.
Весь передок (крылья, брызговики, передняя панель, телевизор, и т.д. в общем полностью весь передок) обошелся ему в 1000грн. Есть смысл в этом мероприятии?

вообще да, смысл есть .я бы так и сделал. но насколько качественно они это делают? ты ж понимаешь что это целый ритуал. они все подготовят? или тебе нужно зачистить метал от грунта и так далее?

ВАЗ 21063 "Жигуленок" (1992 Г.в.) 1.6 Л. Инж.

 

https://www.instagram.com/catsimon_s/

Ваше время ограничено! Поэтому не тратьте его на чужую жизнь! (Steve Jobs)
"коррупционированного бандформирования тиражирующего наклейки предателям классики" (с) Zir


#439 RusLi

RusLi

    Супер-модератор


  • Супер-модераторы
  • 7 362 Повідомлень:
  • Реєстрація 12-серпень 06

Відправлено 16 вересень 2016 - 10:47

Весь передок (крылья, брызговики, передняя панель, телевизор, и т.д. в общем полностью весь передок) обошелся ему в 1000грн. Есть смысл в этом мероприятии?

особенно учитывая что при поварке стыки зачищатся будут и шов останется не защищенным. А гниет как раз на швах

http://hotrod.com.ua

СТО, запчасти

(096,095,093) 513-44-22


#440 djurka

djurka

    Рифмоплет


  • Пользователи
  • 3 692 Повідомлень:
  • Реєстрація 18-вересень 09

Відправлено 16 вересень 2016 - 11:46

RusLi, Тоесть смысла нет? Я правильно понял?

Добавлено через 36 минут

насколько качественно они это делают?

Ну кент сказал что они закидывают весь метал в ванную с какой то хренью, она все разъедает (грунт в смысле и т.д), потом в другой ванной с чем то моют, потом цынкуют. Как то так.
Ткни пальцем мне если увидишь где то мат. Баним сразу (с) Creativ4eg




0 людей читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 схованих користувачів

Яндекс.Метрика