Перейти до вмісту

Друзі. Прошу вас допомагайте проекту Друк армії. Перемоги і миру вам. Хай щастить. Слава Україні! Apache

Фотографія
- - - - -

Не заводиться з ранку


  • Please log in to reply
239 replies to this topic

#141 borzoj

borzoj

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 027 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 11

Відправлено 29 грудень 2011 - 08:08

заменить контакты прерывателя

контакти нульцеві недавно міняв.
Після НР зроблю відео заводжування автомобіля, виставлю тут можливо чимось допоможе.

#142 Sash1a

Sash1a

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 176 Повідомлень:
  • Реєстрація 21-липень 10

Відправлено 29 грудень 2011 - 08:32

Свечи- только бриск(брал я и вош,и нжк,и бэру..- или все подделка,или я незнаю- отказы в работе у всех,а бриск купил в феврале и еще не выкручивал!!(просто забыл что они есть!)),насчет платины,золота-брилиантов и др- рекламный ход(и не более)


вот не скажи
бриск тоже брал и очень часто с нового комплекта хоть одна свеча да уже не работает. И вкручиваю 3 новых бриска и один старый))) А подделать можно всё что угодно - просто покупать надо у провереных лиц. И я уже покупаю запчасти по поговорке: Я не на столько богат чтобы покупать дешёвые запчасти)
конечно дело каждого что брать, но я как и большинство просто выложил свои наблюдения и опираясь на них сделал вывод, что на этих свечах машина работает идиально. Она ещё никогда так не заводилась при минусовой температуре

Повідомлення відредагував Sash1a: 29 грудень 2011 - 08:36

Игра в Пейнтбол http://vk.com/paintball.derajnia возможен выезд по области

#143 Июль

Июль

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 345 Повідомлень:
  • Реєстрація 04-жовтень 09
  • Авто:ВАЗ 2104, ВАЗ 2101

Відправлено 31 грудень 2011 - 18:42

Вже аж смішно писати про свою не можливість нормально завести автомобільчик після простою. Стояла машинка два тижні, почитавши свою ж тему про те що бажано прогрівати авто, вирішив вчора цим зайнятися . Знаю що останні рази вона заводилась не з першого разу. Електрик який її дивився сказав що з стартером. генератором все нормально. Акум відвіз по гарантії, його зарядили і віддали мені. Але нічого не змінилось. Думав що може і дійсно дуже густе масло і стартер не може просто прокрутити двиг?? Ну відмівши машину від снігу, відкривши капот підкачав бенз і поставив акумулятор, акум постійно був в домі. Всерівно прогрів електроліт посвітивши туманками 10с. Ну давай, пробую, витискаю щеплення і : перший раз дин-дин-дин не завелась , але і звуку що стартер давиться не було, другий раз те саме. На третій раз вже почав давитися стартер, на четвертий те саме але не заводилась. На п'ятий раз машинка завилася але тут же заглохла . Ну на шостий раз з буксуванням стартера і його давкою машинку завилася. Ну слава Богові подумав я, що хоч ще заводиться. Після цього подумав і вирішив що діло не в маслі, так як перші рази стартер крутив нормально, хоч я вже і дійсно не знаю куди його лізти. Проробила 15-20 хв і я її заглушив. Яка була температура не знаю, так як панель зняв. Двигун трішки троїть, проскакую пух-пух-пух, думав свічки але поставив новий комплек, нічого не дало, ну це вже інша історія.
Цікаво чому ж моя "Жулі" так не хоче до мене привикати і не хоче по доброму зі мною співпрацювати.

На заглушенном двигателе газ нажимал?
Если двигатель завел, его нужно прогреть желательно прокатившись
Почитай темы:
Проблема с запуском. http://www.vaz2101.o...ead.php?t=34956
не заводится..( http://www.vaz2101.o...ead.php?t=36905
При какой температуре переключать воздушній фильтр на зимний режим? http://www.vaz2101.o...ead.php?t=37250

#144 borzoj

borzoj

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 027 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 11

Відправлено 04 січень 2012 - 16:36

та ось відео,


Але кажу відразу, що машинка чомусь завилася без звуку зажовування, він був один раз на 10с відео. Через пару днів спробую ще раз.
Можливо і дійсно +температура не дає загуснути маслу, бо чомусь я на масло грішу.

#145 valichella

valichella

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 321 Повідомлень:
  • Реєстрація 27-травень 10

Відправлено 04 січень 2012 - 16:46

По видео у меня сложилось 2 варианта. 1 - это раннее зажигание, а второе что у тебя подклинивает двигатель и первое что пришло в голову это передняя его крышка. Снимал? Как на место ставил? Может подклинивать немного и не всегда. Проверь на холодную как сам двигатель крутится рукой покрути либо кривым стартером либо гайку шкива КВ ключом на 36 или 38.

#146 USSRMoto

USSRMoto

    Модератор


  • Модераторы
  • 5 439 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-січень 11
  • Авто:Subaru Forester SH 2009

Відправлено 04 січень 2012 - 16:51

потдержеваю первый вариант, и можно немного позже ключ кидать. Стартер судя по звуку новодел, предполагаю что недавно менялся.

Круче черной бехи можно только ладу


#147 _ВаряГ_

_ВаряГ_

    Член клуба


  • Модераторы
  • 1 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-квітень 10

Відправлено 04 січень 2012 - 16:53

borzoj, 2 совета - поменять свечи, и если контактный трамблер, то поставить БСЗ и муки закончаться. У меня на работе ГАЗелька такая была, только туман или дождь её хоть матери, хоть цветы и шампанское дари, всё равно не хотела заводиться.
ну ещё по поводу карба и аккума то могу после 23 января както пройти с тобой посмотреть что к чему. Звони :)

Добавлено через 1 минуту
кстати если зажигание бесконтактное стоит то могу заодно и его выставить подкорректировать. обращайся. и да на всяк случай 093 657 44 29 или 097 560 89 89 (а то написал звони, а телефон не написал) :bk:
ВАЗ 21061, 1,5л 77 л.с. красная, БСЗ,... Бортовик тута - http://vaz2101.org/s...ead.php?t=48464

#148 USSRMoto

USSRMoto

    Модератор


  • Модераторы
  • 5 439 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-січень 11
  • Авто:Subaru Forester SH 2009

Відправлено 04 січень 2012 - 16:57

_ВаряГ_, у меня с контактным после настройки карба, собственной перенастройки его же, настройки зажигания по стробоскопу, установки штатной кастрюли и замены бензонасоса (лень было мембрану менять, сразу поставил плунжерный для жаркого лета) заводиться пока в любую погоду.

Круче черной бехи можно только ладу


#149 _ВаряГ_

_ВаряГ_

    Член клуба


  • Модераторы
  • 1 061 Повідомлень:
  • Реєстрація 10-квітень 10

Відправлено 04 січень 2012 - 17:33

USSRMoto, ну контактное заводится то понятное дело, но качество работы мне не нравится в нем. это скорее связано изза запчастей а именно конденсатор. Я как взял свою Шестёру то в первое лето поменял 3 конденсатора, а потом вкинул БСЗ. Потом одноклубнику помогал в 4 вечера он не мог с работы домой уехать, приехал заменили кондер, завелась. Поездил месяца 1,5-2 опять та же история. Потом доследили уже с кумом. У него мот Урал М 66 (1973 года 6 вольтовый) понятно в те времена было только контактное зажигание. Гдето он прочел что жигулевский кондер лучше будет добавит сил и тд, и тут вылетел в пути кондер. Понятно что к Уралу посреди поля не найти конденсатора, спасибо дедульке на семерке-питьорке, тот из загашныка дал новый кондер (нынешний)и один старый. на старом кондере Урал с полторчка завели, на новом были проблемы. В чем суть ссровский кондер дал результат как и выбито на корпусе (если не ошибаюсь 27 мкФ) а новый...с упаковки выдал лишь 15 (почти вполовину меньше). Так что если ещё ССРовское контактное то можно ездить, а как начнёт сыпаться и этими кондерами мучиться каждый месяц то БСЗ за 1,5 года себя окупает. Ну это моё мнение, которое базировалось на опыте ошибок :)
ВАЗ 21061, 1,5л 77 л.с. красная, БСЗ,... Бортовик тута - http://vaz2101.org/s...ead.php?t=48464

#150 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 04 січень 2012 - 18:38

Да,кстати(гдето писал-повторюсь)- трамблер АТЕ-г..полное(кетай),кондеры щас вообче- нипоймишо!(берите сразу 2шт)- предостережение какбы...

#151 borzoj

borzoj

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 027 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 11

Відправлено 04 січень 2012 - 22:16

valichella, якщо клине двигун то що конкретно?? Я нічого не знімав, до мене хз.
З приводу запалювання то в мене контактне і що потрібно купити БСЗ це я розумію но все впирається в гроші. Спробую поставити раніше запалювання можливо щось допоможе.
Свічки міняв недавно. Результату нуль.
Стартер недавно ремонтувався так як думав що звук цей якраз в ньому був, але після ремонту нічого не змінилось.

#152 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 05 січень 2012 - 00:34

Зажигание ставь позже а не раньше(судя по симптомам у тебя- слишком раннее(это как вариант причины,но стоит попробовать- на 2-3деления в минус))

#153 borzoj

borzoj

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 027 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 11

Відправлено 06 січень 2012 - 10:38

Вчора для експерименту підкрутив запалення, як не дивно але звуку в стартері не було ну і заводитись не спішила. Хоч потім завелася але працювала не стабільно. Двигло тряслося, поки не газонеш. Зняв карб буду тепер його мучати. Далі стартер, заодно подивлюся зуби маховика. Там не далеко і зніму колектор та доберуся то трьох заглушок. Ох, роботи море.

#154 borzoj

borzoj

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 027 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 11

Відправлено 19 липень 2012 - 07:25

Час летить, проблеми залишаються. Поставив БСЗ Росія, думав що з нею проблеми з заводженням пропадуть але не тут то було. Якщо постоїть більше двох суток без роботи, то починає вийо. Сьогодні дрикав нею, з ключа завестися не хотіла. бенз закачаний, акум не сівший. Викотили з двору і з гори завилася. Я вже просто в трансі від цього всього.
До чого ще приколупатися. Всі раді що стоїть БСЗ, заводиться з пів оберту, а тут така фігня.

#155 USSRMoto

USSRMoto

    Модератор


  • Модераторы
  • 5 439 Повідомлень:
  • Реєстрація 22-січень 11
  • Авто:Subaru Forester SH 2009

Відправлено 19 липень 2012 - 07:49

borzoj, карбюратор батенька и бензонасос. Если нет - смотреть что под клапанной крышкой.

Круче черной бехи можно только ладу


#156 borzoj

borzoj

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 027 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 11

Відправлено 19 липень 2012 - 09:08

карбюратор батенька и бензонасос.

Бензонасос відпадає, якби він не працював то машина заводилась і глохла.
А що з карбом? При натиснені педалі бенз іде, думаю для заводки вистачило б.

Если нет - смотреть что под клапанной крышкой

а що тут може бути не так?????

#157 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 19 липень 2012 - 10:04

Ну,симптомы перелива(заливания) свечей,или(насчет клапанов)- замасливание(нагар) на свечах- после того как незавелась,попробуйте поставить новые(старые,чистые) свечи и повторите попытку..

#158 borzoj

borzoj

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 027 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 11

Відправлено 19 липень 2012 - 10:11

02universal, це я спробую. Але БСЗ іскра сильніша і повинна пробивати нагар. Але цим займуся.
А якщо не це ,то які ще варіанти?
Інколи грішу на компресію, але міряв три місяці назад, 10, 10.5 ,10.5, 10,5 .

#159 02universal

02universal

    Член клуба


  • Пользователи
  • 4 806 Повідомлень:
  • Реєстрація 17-квітень 11

Відправлено 19 липень 2012 - 10:22

Еще варианты: регулировка клапанов,регулировка ,,подсоса,, ,катушку меняли ли?(для бзс- другая)..

#160 borzoj

borzoj

    Одноклубник


  • Пользователи
  • 1 027 Повідомлень:
  • Реєстрація 29-червень 11

Відправлено 19 липень 2012 - 10:27

катушку меняли ли?(для бзс- другая)..

Як комплект БСЗ може бути без котушки:bm:

регулировка клапанов

один клапан клацає, регулював але нічого не змінилось.
Але поясни як це може вплинути на заводження машини? На КСЗ заводилась останнім часом нормально і так само один клапан клацав.




1 людей читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 схованих користувачів