Перейти к содержимому

Фотография
- - - - -

Сцепление Выключается Почти У Пола

сцепление выжимной кпп 4 ступенчастая кпп 2101

• Пожалуйста, авторизуйтесь, чтобы ответить
24 ответов в этой теме

#21 sergg

sergg

Новичок

• Пользователи
  • 583 сообщений
  • Регистрация 20-Февраль 15

Опубликовано 08 Сентябрь 2019 - 23:24

сделал тоже самое
А якийсь зазор між підшипником і корзиною залишив? Якщо підшипник буде постійно крутитися, ще й під натягом - довго не виживе.

около 3мм. Точно померять никогда нормально не получалось, хотя пробовал штангелем и линейкой. После того как ход вилки сделал чуть поменьше пропал сверху свободный ход педали.

AutoCad MEP

#22 Zir

Zir

Член Клуба

• Пользователи
  • 3 930 сообщений
  • Регистрация 10-Январь 11

Опубликовано 11 Сентябрь 2019 - 09:01

nightwolff, нічого не зрозумів.

Якщо зазор у вилці біля 2мм, педаль опускається десь на 5мм до контакту підшипника з корзиною. Далі вже все залежить від стану диску. Якщо притерте, тобто старе - віджимається практично відразу. У нового є досить велика зміна товщини диску, а значить і більший хід педалі. Загальний хід вилки в нормі 14мм. Останні міліметри - відрив диска, щоб його не вело і передача нормально перемикалася. Якщо диск має якусь деформацію - потрібний хід суттєво збільшується.

Я думав над тою проблемою що чим вище *бере* тим бiльш треться вижимний. Але  стара звичка з водiння вантажiвок I тракторIв до тугоi педалi мабуть взяла свое...Справа ще в тому шо якщо збiльшити зазор i перенести момент трогання до полу мае як плюс (набагато мякIше педаль) так I мIнус--а саме зчеплення швидше включаеться при досить невеликому ходi вiдпускання. Коли настройки перенесенi *наверх* виходить бiльш плавне включення (бIльш довший хiд) (хоч i педаль звIсно помiтно тугiше). Так сяк я ту проблему вирiшив змiною кута тяги до педалi шляхом переробки тяги (колись тобI про то розповIдав) але по нормальному треба то всьо ще доробляти пIд ще бiльший кут нiж зробив я. Та мабуть вже не буду, звик так.

....

#23 VETERAN

VETERAN

Цікавський

• Пользователи
  • 5 723 сообщений
  • Регистрация 24-Апрель 09

Опубликовано 11 Сентябрь 2019 - 09:08

Zir, тугість педалі мало залежить від регулювання зазору у вилці. Роль грає зношеність диску - чим він товщий, тим м'якша педаль. Це із-за зміни кута положення пелюсток діафрагмової пружини і дії допоміжної пружини у блоці педалей.

#24 Zir

Zir

Член Клуба

• Пользователи
  • 3 930 сообщений
  • Регистрация 10-Январь 11

Опубликовано 11 Сентябрь 2019 - 09:36

Zir, тугість педалі мало залежить від регулювання зазору у вилці
Не згоден. Або в мене неправильна машина. Якщо збIльшую зазор на вилцi---педаль стае мяка як на Iно, бере *вIд полу* але при вiдпусканнI Дуже Швидко *бере*, дуже некомфортно, особливо вIдчутно у мiстI на свiтлофорах коли крутиш головою на всI боки i нема часу ще контролювати хIд тоi педалi буквально по мiлiметрах разом з газом шоб не дьоргонутися i не заглохнути. Менi здаеться (сам не пробував) було б гарно подовжити вилку сантиметра на 1.5--2 i звiсно вiддвинути РЦС вiд кожуха з допомогою проставки. ПорIвняй з допомогою того ж Москвич--2140. Там все це (момент трогання) реалiзовано набагато комфортабельнIше, я б сказв на порядок.

....

#25 VETERAN

VETERAN

Цікавський

• Пользователи
  • 5 723 сообщений
  • Регистрация 24-Апрель 09

Опубликовано 11 Сентябрь 2019 - 09:46

Або в мене неправильна машина.
Це у всіх ВАЗах, де стоїть такий блок педалей. Там є допоміжна пружина. Але її вплив не настільки сильний, як зростання зусилля діафрагмової пружини від зносу диска. На новому диску та пружина стоїть у положенні майже витиснутої - тобто вона майже рівна і її легко ще трошки дотиснути, для звільнення диска.

Темы с аналогичными тегами (одним или более): сцепление, выжимной, кпп, 4 ступенчастая кпп, 2101

Посетителей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных пользователей

Яндекс.Метрика